Histórie firmy a poslání firmy

Firma VENDA vznikla v roce 1990 jako stavební společnost, Později svou činnost rozšířila o malo a velkoobchod s dámským a pánským prádlem. V dalším jsme rozšířili sortiment o záclony, závěsy a interiérový design. Od známých značek, po jejich etablování na Slovenském a Českém trhu, se firma soustředila na nově příchozích výrobců. Výrobky některých z nich Vám nabízíme na našich webových stránkách.

Snažíme se pro Vás vybrat co nejlepší poměr kvality a ceny. Naším hlavním cílem je nabízeno kolekce neustále rozšiřovat a zlepšovat námi nabízené služby, které budou směřovat k oboustranné spokojenosti.

Od roku 1994 firma začala malo a velkoobchodní prodej závěsů a záclon, také s následnou realizací vnitřních interiérů týkajících se této komodity.

Na našich stránkách Vám nabízíme tzv. Hotový program - tedy již hotové závěsy a záclony, které stačí jen pověsit. Zajímavé japonské stěny, římské rolety, vitrážkové záclony, jako moderní prvek Vašeho interiéru. Výhodou je snadná montáž do předem připravené kolejničky (popřípadě na okenní háky), která Vám zabere jen okolo 10 minut.

 

Ale naším hlavním nosným programem je tzv. odstřih - kupón, který jsme zavedli pro naše velkoobchodní partnery a nyní ho nabízíme i Vám. Co to pro Vás znamená? Pokud potřebujete z dané záclony, nebo dekorační látky řekněme 3 m, my Vám je odstřihneme, zabalíme a pošleme.


Popřípadě na základě Vašeho požadavku - dodaných rozměrů Vám záclonu, nebo závěs ušijeme u nás a zašleme již hotový na Vaši adresu. Pokud design Vaší záclony, závěsu je náročnější a nedá se to na dálku dobře popsat, víme Vám doporučit interiérové studio, popřípadě švadlenu, kde Vám Vaši záclonu ušijí. A to na celém území České a Slovenské republiky.

TREVIRA CS: závěsové látky a záclony, které splňují normy pro požární bezpečnost v rámci Evropské unie. Důležité hlavně pro hotely, penziony, restaurace, vlaky atd. U těchto látek není možný odstřih (pouze celé balíky) a doba dodávky je cca 45 dní.

Nabízíme Vám blackout a dimout, ​​tedy závěsy přes které "není vidět". Používají se na úplné zatemnění interiéru, samozřejmě v mezích technických možností.

Pro případné dotazy nám prosím pište na náš e-mail: sklad@zavesy.com

Za projevenou důvěru Vám předem děkujeme.